Akciová cena na posledný voľný byt! 

 

 

 

 

 

 

Popis projektu

Projekt bytového domu je situovaný v absolútnej blízkosti centra mesta Kysucké Nové Mesto s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým aktivitám a službám v meste. Stavba nahradí dnes nevyužívanú budovu bývalého gymnázia pri ZŠ Nábrežná. Každý byt bude vybavený priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou, balkónom a pivnicou. K dispozícii sú parkovacie plochy pred domom a možnosť krytého parkovacieho státia priamo v prízemí bytového domu.

Nový bytový dom vyrastie z pôvodne trojpodlažnej budovy o dve nadzemné podlažia, pričom pôdorys pôvodnej stavby ostane zachovaný. Prvé nadzemné podlažie bude slúžiť ako garážový priestor a priestor na pivnice prislúchajúce k jednotlivým bytom. Na vyšších podlažiach sa budú nachádzať rôzne bytové jednotky. V bytovom dome bude inštalovaný nový centrálny výťah. 

Na každom poschodí bude 1 štvorizbový, 2 trojizbové a 3 dvojizbové byty s rôznymi výmerami. Všetky byty majú v štandarde balkón s výmerou nad 3 m² a pivnicu umiestenú na prízemí.

Vynikajúca lokalita v tichej školskej štvrti s bohatou zeleňou je základným predpokladom pre pohodlné bývanie pre každého.

 

 

Očami developera

Nad konceptom projektu bytového domu Rezidencia Komenského strávil realizačný tím primeraný čas už pred jeho nadobudnutím. Po uváženej kúpe pôvodnej stavby nasledovalo vyriešenie zmeny územného plánu, vybavenie územného rozhodnutia a stavebného povolenia. Nakreslilo sa množstvo variantov, ktorých výzvou bolo, čo najefektívnejšie využiť priestor, ktorý ponúkal pôvodný pôdorys budovy.

Trvalým cieľom bolo postaviť moderný bytový dom, ktorý bude svojim obyvateľom prinášať primeraný komfort, či už ide o mladú začínajúcu rodinu, rodinu s deťmi, zrelý manželský pár alebo single domácnosť.

V spolupráci s projekčnou kanceláriou SOLAR-INTEGRA, s.r.o., ktorá projektovala mnohé úspešné projekty v žilinskom kraji (Obytný súbor Slnečná terasa, Kvačalova, Tristar, Hlboká cesta, ...) sa podarilo navrhnúť zmysluplný plnohodnotný bytový dom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozrite si byty

 
 

 

PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ
Na čísle +421 918 176 750 alebo pomocou formulára.
Mám záujem o:
Meno:
Priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia